Отзывы о компании Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Микола В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую ща гарне обслуговування ... сьогодні висаджую , а далі час покаже .
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Іващенко О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Коріння прийшло тріснуте, видно, що саме при пакуванні було пошкоджене, бо в тому місці плівка дуже натягнутата той корінь перевернутий. Коріння мале, дай Бог приживеться. Саджанці для такої ціни замалі, в порівнянні з тим, що купляли паралельно інші позиції у іншого продавця, прийшли +-метрові. Продавець ввічливий, після замовлення одразу зв'язались та провели консультацію, людина тямить в тому що робить.
- Комментарий продавца
Доброго дня приносимо вибачення. Те що коріння надломане це не дуже страшно ,просто підріжте секатором. Або якщо хочете ми Вам замінемо саджанець.
- Комментарий продавца
- Регіна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Олена Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Елена Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Тетяна
Вітаю. Поділіться, будь ласка, чи відповідає сортності полуниці придбані в цього продавц
- Комментарий продавца
- Тетяна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Тетяна
Вітаю. Поділіться, будь ласка, чи відповідає сортності полуниці придбані в цього продавця?
- Комментарий продавца
- Аліна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Елена Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Джоган О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Нина Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Как всегда магазин и консультанты на высоте!100% доверие им,саженцы пришли в идеальном состоянии,девочка консультант просто супер!
- Комментарий продавца
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Нина
Не рекомендую заказывать !товар не соответствует описанию,пересорт сильный,заказывала персики,из 8 четыре нектарины были!я их не заказывала,малина ни одна не прижилась,позже они признали что малина у них слабая!виноград еще не плодоносит ,боюсь и здесь они пересортили!оператор после претензий и фото не берет трубку!
- Комментарий продавца