Отзывы о компании Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Наталія Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца
- Костянтин К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца
- Анжела Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Элла
Здравствуйте.Анжела,вы дождались цветения клубники Руби Энн?
- Тетяна
Вітаю. Поділіться, будь ласка, чи відповідає сортності полуниці придбані в цього продавця?
- Комментарий продавца
- Ілона Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца
- Светлана Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца
- Юлія В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Саджанці полуниці для такої ціни просто мікроскопічні, до того ж були сильно залиті, біля шийки саджанців був торф, а далі просто глиниста земля, таке враження, що продавець нормальні голандські саджанці просто розсадив, щоб більше продати. Чи буде по сорту - ще невідомо. Запаковано було так, що земля була по всій коробці.
- Комментарий продавца
Добрий день. Розсада вулична, молода, серцевинка є. Вона зараз дуже швидко піде на зріст навіть не хвилюйтеся. Але якщо Вас щось не влаштовує, ми можемо Вам замінити або повернути гроші.
- Элла
Здравствуйте.Юлия,вы увидели цвет Тосканы?
- Натали
Доброго вечора. Замовляли в минулому році саджанці винограду. Мелодія і Азія. В цьому році були маленькі грона винограду, дуже прикро, виноград незрозумілого сорту. І 100 відсотків не той що ми замовляли.за два саджанці заплатили 1000 гр. Безвідповідальність
- Натали
Магазин не рекомендую. Рік вирощували виноград. І виявилося три кущі однакового сорту. Зовсім звичайного сорту. Гроші за саджанці не повертають. Обіцяли , а тепер не відповідають на дзвінки
- Олена
Хочу також залишити відгук. Читайте відгуки... я цього не робила... Купила саджанці магнолії РЕНДІ. Пр перше саджанці не прибитий, на наступний рік він зацвів білою дужн маленькою квіткою, хоча РЕНДІ - це велика малиново розова квітка( згідно з їх фото). Магазин погодився замінити саджанці на інший. Я відправила їм той, що ріс у мене, а вони відправили мені новий, який після посадки через місяць просто пропав, засохнув. А той , що я їм відправила , магазин навіть не забрав з Нової пошти і досі. Це говорить про те, що ГРОШ ціна їхнім саджанцям. Ось таке....
- Комментарий продавца
- Анатолій Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца
- ИГОРЬ К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца
- Татьяна Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отримала лаванду,гарний кущик- дякую)
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца
- Виктор Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца