Отзывы о компании Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Оксана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Тетяна
Вітаю. Поділіться, будь ласка, чи відповідає сортності полуниці придбані в цього продавця?
- Комментарий продавца
- Ирина С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Я дуже задоволена покупкою ,саджанці дуже дуже в хорошому стані, відразу видно що товар відповідає якості, рекомендую!
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца
- Ігор М.
- Ирина Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отримала рослини загорнуті в харчову плівку , ці ,не зламані. Коренева система гарна, волога. Кущ лохини взагалі в окремому пакеті з великим комод землі був. Тож вважаю що все повинно прийнятися і гарно рости.
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца
- Александр С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца
- Татьяна Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца
- Олег Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Тетяна
Вітаю. Поділіться, будь ласка, чи відповідає сортності полуниці придбані в цього продавця?
- Комментарий продавца
- Семен С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца
- Вадим Ц.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовив нектарин, і до замовив грушу Абат Фетель, з розмови дворічну, але на вигляд вона виявилось доволі гарною, ну і нектарин теж!)
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца
- Элла П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Комментарий продавца