Отзывы о компании Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Елена О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Валентина К.
Відправили швидко, саджанець в гарному стані, дякую. Вже давно у них замовляю. Брала шовковицю, то супер, такої великої ягоди ще не бачила. Горіхи теж гарні, вже плодоносить. Єдине то " кусається ціна".
- Елена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла 4 роки назад різні диплоідні сливи, яблуню і грушу. Два роки тому заплодоносило. Все пересорт) Сливи смачні та великого розміру, але всі одного сорту, і не диплоїдні. Замість яблуні сорту Джумбо Пом звичайні зелені яблучка типа Симиренка. Тільки зараз зʼявилася нагода виказати претензію. Магазин вибачився, і надіслали заміну. Подивимося як ці сорти заплодоносять. Садженці хорошої якості, з нормально розвитою кореневою, свіжі, рівні, гарно запаковані. Ще заплодоносили по сорту б, я б була рада. Життя покаже
- Оксана Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Игорь П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доставили адресно в село. Рекомендую
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Олена Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Виталий П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Саджанці сподобались . А от той сорт чи ні допишу через рік , коли отримаю перші плоди.
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Татьяна с.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую вам за ваш труд!! Саджанці всі хороші, викохані і загартовані. Чекаємо щоб прижилися!
- Комментарий продавца
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- САКЕРИН С.
- Людмила Ш.