Отзывы о компании Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Михаил К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Богун Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Жанна П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Бузок отримала в задовільному стані. Посадили, почуває себе нормально після посадки. Щодо відповідності сорту і кольору зможу сказати лише після цвітіння, але це вже буде можливо наступного року.
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Рябухіна Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Завжди приємно мати з вами справу
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Світлана М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Люда А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Геннадій О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Артем П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швідко відправили, якісній садженець
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Виктор К.
- майя л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
саджанці не дуже великі,але продавець повідомила відразу про це.прийшли гарні в контейнерах.добре упаковані,і закріплені в коробці для пересилання- не рухались завдяки чому доїхали без пошкоджень.рослина для нас нова,тому зробили при посадці,все як рекомендували.,вже випустили по два листочки.виглядають супер.надіємось отримати гарні плоди азиміни.всій команді дякуємо за ваші золоті ручки!!!
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца