Отзывы о компании Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Олена А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отправили в день оплаты Новой почтой. На следующий день саженцы прибыли в г.Люботин Харьковская область. Все понравилось, уже посадила.
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Инна Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Наталія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все швидко і якісно.
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Ирина Б.
- Дмитрий П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Орися В.
Товар прийшов весь пошкоджений, все було перевернуто і поламано, як так можна упаковувати? Чи Вам хіба би гроші надійшли, і більше ніякої відповідальності?Не рекомендую нікому, це викинуті на вітер гроші
Дуже жалію що з Вами зв‘язалась, відгуки полишаю всюди, щоб в пошуку вибивалось - Татьяна Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Юлия В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Віктор Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
замовлення відмінив через те що один содженець трохи за дорого коштує
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Євгения А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидка і оперативна доставка, але якість пакування просто жахлива! Саджанці полуниці приїхали лохміттям по всійкоробці насипом! Збирала їх з ґрунтом у стакани по всій коробці. Один взагалі повністю віддламаний інші всі пом’яті з надламаним листям. Невже не пожна ущільнити папером, щоб їх не бовтало по дорозі!!!
- Комментарий продавца
Добрий день. Просимо вибачення. Можемо замінити полуницю, яка в поганому стані. Візьмемо до уваги Ваше прохання. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца