Отзывы о компании Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Наталія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляю вдруге, прислали гарний саджанець, дуже подобається асортимент і обслуговування.
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Анна Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Полуниця тут красива, в стаканчиках. Що дуже зручно, я навіть замовила її повторно. А от малину замовляла. Прийшли дві сухі палки без признаків життя( Це при тому, що зовсім не дешеві. Посадила, якщо прийметься - виправлю відгук.
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Якщо не приживеться, ми обов'язково замінимо. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Владислав О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре тільки шовковиця кривувата
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Элла Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Олена Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Елена Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рассада клубники хорошая, крепкая.
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Володимир В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Кращі! Замовлення якісне!
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Т К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
товар прийшов швидко, добре запакований, кориння- вiдмiнно, дякую за ваш труд, все сподобалось, побачимо як приживеться, миру вам та благополуччя :)
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Наталья Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Очень хорошие сорта малины;---Галактика и Шотландская нова всем советую!
- Наталія В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца