Отзывы о компании Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Лариса Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Євгенія С.
Замовляла Магнолію та Ківі в горщиках. Швидко прийняли замовлення та відправили. Рослинки підписані та добре упаковані, отримала без пошкоджень. Дякую!
- Марина Х.
- Марина
Саженцы малины ГЛЕН КОЕ.
Пересо́ртица , малина оказалась абсолютно красного цвета., даже близко нет фиолетового оттенка. Выслали совершенно другой сорт, не ГЛЕН КОЕ. Очень плохо, поспешила оставить положительный отзыв. Я разочарована продавцом.
- Марина
- Наталія Ю.
- Олег Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Светлана М.
Быстро выслали. Абрикосик крепенький. Размер около 1м.50 см. Корешки крепкие. Стволик ровненький. Когда покупаешь через интернет- нет возможности выбрать. Но продавец выслал, как мне кажется, идеальный саженец. Сама бы такой выбрала. Большое спасибо.
- петро б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Надія Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Наталія Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- ипманое и.
ПОВІРИЛА ВАШІЙ РЕКЛАМІ І ЗРОБИЛА ЗАМОВЛЕННЯ . ЗАМОВИЛА САДЖАНЦІ ПОЛУНИЦІ НА 340ГРН + ДОСТАВКА100ГРН+ ЗВОРОТНІЙ ПЛАТІЖ ЗА ПЕРЕСИЛКУ ГРОЩЕЙ(НАЛОЖЕН. ПЛАТ.)ВИЙШЛО 467грн.ПОСИЛКА ПРИЙШЛА 17.03 ВІД САМУТІНА МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА АЛЕ КОЛИ Я ВІДКРИЛА НА ПОШТІ ПОСИЛКУ ТО БУЛА ПРОСТО ВРАЖЕНА . ЯК ТАКІ САДЖАНЦІ МОЖНА ВООБЩЕ ПРОДАВАТИ ЛЮДЯМ ТА Й ЩЕ ПО ТАКИЙ ЦІНІ 20-55ГРН ЗА 1 ШТ. ЩО З ТАКОГО ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ ВИРОСТЕ???! МАЛЕНЬКІ ЛИСТЯ БУЛИ ПОЖОВКЛІ І ПОЛАМАНІ Я ПЕРЕСАДИЛА САДЖАНЦІ В ПУХКУ ПОСАДКОВУ ЗЕМЛЮ .але вони всеодно не годні для розведення хоч і випустили по одному дуже хлипенькому листочку. а гроші для мене не маленьки я заплатила Я ПЕНСІОНЕРКА І МАЮ МАЛЕНЬКУ ПРИСАДИБНУ ДІЛЯНОЧКУ І ХОТІЛОСЬ ПОТІШИТИ СЕБЕ КІЛЬКОМА ДОРОГИМИ АЛЕ СОРТОВИМИ КУЩИКАМИ ПОЛУНИЦІ. А ЩО ОТРИМАЛА НА ТОМІСТЬ? ФОТО ВАШОГО ТОВАРУ ДОДАЮ І СПОДІВАЮСЬ ЩО ВИ ПЕРЕШЛЕТЕ МЕНІ САДЖ. ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШІЙ РЕКЛАМІ І ІВІДПОВІДНО ЗАЯВЛЕНІЙ ЦЕНІ . АЗИЯ 2ШТ=40ГРН КРАПО10 1ШТ=55ГРН ТОСКАНА 1ШТ=55ГРН
РУБІ ЭНН 1ШТ=55ГРН МУРАНО 2ШТ=40ГРН І З ОПЛАЧЕНОЮ ВАМИ ПЕРЕСИЛКОЮ.
З ПОВАГОЮ ШАШКО К. А.