Отзывы о компании Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Максим Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Юрій Ц.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
товар не відповідає дійсності
вказано 2-річку - максимум 1 рік
упаковка - утримаюсь від відповіді , на фото все і так видно
не раджу- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Ленда О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую, за гарні, сильні саджанці!
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Андрій
тільки садженці у них виявляються зовсім іншого сорту
- Комментарий продавца
- борис н.
- Ленда О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарні саджанці полуниці. Упаковка надійна. Дякую!
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Марьяна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Комментарий продавца
- Віктор Г.
- Покупатель
Добрий день, шановні ! Вчора прийшло моє замовлення саджанців полуниці. Сказати, що я засмучена- це нічого не сказати… з чотирьох сортів два хоч якось виглядають живими і неушкодженими, а інші два , як не прикро, на вигляд дуже страшненькі… Я вже мовчу, що листя хворобливі , але щоб на саджанці за 50 грн був один єдиний листочок , який ледь- ледь ще живий- це занадто. Я дуже розчарована і не раджу цього продавця.
- Зоя П.
- Тетіана С.
Дякую! Саджанці доїхали у гарному стані.