Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Олена Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Мої найкращі рекомендації.
- Коментар продавця
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Евгений Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Евгений С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Яна Б.
У садженця сильно обрiзане корiння ,вiдкрита Коренева система,деякi гiлочки гадломанi,по висотi то саждженець ГАРНИЙ.САДИВ ПРАВИЛЬНО НО НЕ ЗНАЮ ЧИ ПРИЖИВЕЦЯ.
- Коментар продавця
Доброго дня. Якщо не прийметься ми Вам замінемо весною. Дякую за відгук.
- Коментар продавця
- Олександр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Ольга Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Андрій Т.
Прислали сіянець горіха, замість привитого. Подзвонив, прислали за свої кошти новий, але теж не привитий. Підібрали саджанець з двома гілками, одну відрізали, щоб було схоже на щеплення.
- ИННА Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
хорошие саженцы малины.быстро пришли.пожалела,что мало заказала...
остановила цена,но когда получила саженцы была приятно удивлена.Саженцы хорошие.Буду ждать как приймутся.- Коментар продавця
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Євген Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Артур З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця