Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Наталія Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- Костянтин К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- Анжела Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Элла
Здравствуйте.Анжела,вы дождались цветения клубники Руби Энн?
- Тетяна
Вітаю. Поділіться, будь ласка, чи відповідає сортності полуниці придбані в цього продавця?
- Коментар продавця
- Ілона Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- Светлана Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- Юлія В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Саджанці полуниці для такої ціни просто мікроскопічні, до того ж були сильно залиті, біля шийки саджанців був торф, а далі просто глиниста земля, таке враження, що продавець нормальні голандські саджанці просто розсадив, щоб більше продати. Чи буде по сорту - ще невідомо. Запаковано було так, що земля була по всій коробці.
- Коментар продавця
Добрий день. Розсада вулична, молода, серцевинка є. Вона зараз дуже швидко піде на зріст навіть не хвилюйтеся. Але якщо Вас щось не влаштовує, ми можемо Вам замінити або повернути гроші.
- Элла
Здравствуйте.Юлия,вы увидели цвет Тосканы?
- Натали
Доброго вечора. Замовляли в минулому році саджанці винограду. Мелодія і Азія. В цьому році були маленькі грона винограду, дуже прикро, виноград незрозумілого сорту. І 100 відсотків не той що ми замовляли.за два саджанці заплатили 1000 гр. Безвідповідальність
- Натали
Магазин не рекомендую. Рік вирощували виноград. І виявилося три кущі однакового сорту. Зовсім звичайного сорту. Гроші за саджанці не повертають. Обіцяли , а тепер не відповідають на дзвінки
- Олена
Хочу також залишити відгук. Читайте відгуки... я цього не робила... Купила саджанці магнолії РЕНДІ. Пр перше саджанці не прибитий, на наступний рік він зацвів білою дужн маленькою квіткою, хоча РЕНДІ - це велика малиново розова квітка( згідно з їх фото). Магазин погодився замінити саджанці на інший. Я відправила їм той, що ріс у мене, а вони відправили мені новий, який після посадки через місяць просто пропав, засохнув. А той , що я їм відправила , магазин навіть не забрав з Нової пошти і досі. Це говорить про те, що ГРОШ ціна їхнім саджанцям. Ось таке....
- Коментар продавця
- Анатолій Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- ИГОРЬ К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- Татьяна Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отримала лаванду,гарний кущик- дякую)
- Коментар продавця
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця
- Виктор Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді
- Коментар продавця