Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Георгій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий вечір. Приносимо вибачення. Трохи не встигаємо, бракує людей важко з поливом. Ми б Вам обов'язково зателефонували. Якщо б ви не скасували замовлення. Якщо не знайдете лаванду, дзвоніть. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Юлія К.
- Людмила К.
- Тетяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Михаил К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Михаил К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Екатерина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рослини "бодьорі", навіть після дороги . Такого пакування рослин ще не зустрічала! Телефоном додатково проконсільтували. Щиро дякую!!!
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Володимир Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Алевтина К.
- Надежда Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла агрус
Перезвонили і збільшили ціну на 50грн за кожний кущик
Для дворічного кущика рослинки дуже невелик
Товар забрала, але шкодую ,що дуже переплатила
Хотілось всі 3 сорта одразу купити ,а тільки тут вони всі були в наявності
Дуже дорого вийшло
Але надіюсь , що виростуть ті сорта, що я хотіла- Коментар продавця
Добрий день. Так на жаль саджанці які ростуть у контейнері трохи дорожче ніж викопні. На осінь будуть викопні, якщо щось телефонуйте. Завжди Вам раді.
- Марина
Покупала малину у этого продовца, сплошной пересорт, абсолютное не соответствие сорта , вместо синей малины Глен Кое, оказалась обычная красная малина.Вместо оранжевой, выслали желтую. Цены завышены..Не рекомендую этого продовца.
- Коментар продавця