Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Ирина В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Ірина Ю.Угода на маркетплейсі Prom.ua
связались со мной 11 июля, обещали на следующий день отослать.... но увы... я написала им 16 июля, оказывается они про меня забыли, хотя товар был оплачен.18 июля на ПРОМ пришло сообщегие , что заказ мой пришел , но увы....его еще нет, не указан номер ттн, как проверить не знаю...
- Коментар продавця
Добрий день. Просимо вибачення за затримку. Трохи не встигаємо. Усі практично пішли на війну, і з водою проблема. Ще раз просимо вибачення. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- ольга б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила саджанці у п'ятницю подзвонили у вівторок, сказали що нема в наявності і замовлення відмінили . Але на промі причину відміни замовлення вказали - ' Відміна за проханням покупця ' Хоча відмінили через відсутність товару.
- Коментар продавця
Добрий день. Приносимо вибачення . Не змогли додзвонитися. Так на жаль цього сорту немає зараз в наявності. Ми Вам запропонували інші сорти, але вам потрібен лише цей. Якщо хочете забронюємо на осінь, і зателефонуєм коли почнемо відправки. Ще раз просимо вибачення. Завжди Вам раді.
- Олексій
Мабуть, просто повезло
- Коментар продавця
- Анатолій К.
- Валентин Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Меїр Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Меїр Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Михаил К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Вероника Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергей Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купляв вегетуючий саджанець винограду.
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця