Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Михаил К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Богун Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Жанна П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Бузок отримала в задовільному стані. Посадили, почуває себе нормально після посадки. Щодо відповідності сорту і кольору зможу сказати лише після цвітіння, але це вже буде можливо наступного року.
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Рябухіна Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Завжди приємно мати з вами справу
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Світлана М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Люда А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Геннадій О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Артем П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швідко відправили, якісній садженець
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Виктор К.
- майя л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
саджанці не дуже великі,але продавець повідомила відразу про це.прийшли гарні в контейнерах.добре упаковані,і закріплені в коробці для пересилання- не рухались завдяки чому доїхали без пошкоджень.рослина для нас нова,тому зробили при посадці,все як рекомендували.,вже випустили по два листочки.виглядають супер.надіємось отримати гарні плоди азиміни.всій команді дякуємо за ваші золоті ручки!!!
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця