Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Алексей Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Ігор К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Людмила З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Анатолій Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Алена Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Євген Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Олена Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла ківі, обіцяли черенковані саджанці, прийшли-сіянці.
ОБМАН- Коментар продавця
Добрий день. Ми Вас не обманювали я перед відправкою Вам надіслала фото. Ви сказали підходить. Ми відправили. Ви подивилися на пошті Вам не підійшло і Ви відмовилися. Просимо вибачення один одного не зрозуміли.
- Коментар продавця
- олена Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Александра Д.
Купила виноград Манікюр фінгер. Відносно цього сорту ціна дуже приваблива. Якістю саджанця задоволена - однорічна рослинаі з гарною лозою, відкрита коренева оброблена глиною. Дякую за якісний товар і швидку доставку!
- Наталья Ж.
Спасибо за присланные саженцы малины ГАЛАКТИКА и ШОТЛАНДСЬКА НОВА . Отличные сорта ,рекомендую !