Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Лілія З.
Спасибо огромное! Саженцы крепкие с хорошей корневой системой. Влага сохранена. Куст фундука крепкий и развитой Виноград и облепиха в отличном состоянии. Будем стараться хорошо ухаживать за саженцами. Всем крепкого здоровья, благополучья и мира!!!
- Наталія Ш.
- Вячеслав С.
- Олександр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Павло П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Лариса А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже задоволена інтернет магазином Евровейські саджанці, продавці на своїх місцях. Дякую
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Александр Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре. Рекомендую.
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Наталия М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Наталия М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Тетяна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Приїхала магнолія, верхівка відламана, коріння сухуще, не замотане, обіцяли що з бутоном буде, а прийшла без квітки.
- Тетяна
замовлення робила рік назад на магнолію клеопатру трьохрічну. обіцяли що буде з квіткою.не було. та ще й зламана верхівка. упакування ніяке. надіялась що в цьому році так як вже типу чотирирічка зацвіте, а нічогісінько. чекаю від вас магазин компенсацію!!!! а на зараз не рекомендую їх взагалі!!!
- Тетяна