Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Кметюк В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Саджанці не якісні. З 6 штук три в плачевному стані( листя напівсухе, один саджанець з єдиним маленьким листочком). Це я ще не бачила кореневої системи. І за все заплатила більше 400 грн. Думайте перш ніж купувати. Мабудь і мені не варто було проплачувати, а зразу повернути… буду сподіватись на краще.
- Коментар продавця
Добрий день. Вибачаємось за неякісний саджанець. Можемо Вам замінити чи повернути гроші. Дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Татьяна
Отримала і я саджанці по 55 грн. Копанка з міжряддя, присипана землею в пластиковому стаканчику, замість россади в касеті. Заплатила 1300 грн за сміттячко.
- Коментар продавця
- Юрій С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за мегашвидку доставку та гарний садженець.Успіхів вам🇺🇦
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Зоя Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Олександр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Едуард В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Анна В.
Очень довольна заказом! Качество саженцев отличное. Товар соответствует всем ожиданиям! Спасибо большое
- Рита Р.
Замовляла саджанець глоду Пауль Скарлет! Усім задоволена! Саджанець гарний, упаковка хороша, правда одна гілочка була зламана! Надіюсь приживеться гарно! Дякую за співпрацю😘
- Дмитрий Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
заказал 4 саженца с плюсов ,по качеству не плохие ,корень хороший,с минусов на одном дереве указано два названия на другом пусто и как угадать где какой сорт если планировка посадки была по силе роста 😏та и цена по сравнению с другими продавцами высокая,думал дороже значит ответственность ,качество 😞 посмотрим через 3 года может не один сорт не окажется в соответствии заказанному 😏
- Коментар продавця
Добрий день. Можемо повернути гроші або зробити заміну. Приносимо вибачення.
- Вовк
Ваші вибачення до одного місця, людина замовляє саджанець який мріє мати у себе в саду, а через три роки вирощування плодоносить не те про що мріяв.
- Коментар продавця
- Натали Р.
гарні саджанці винограду. дякую. швидка відправка. гарно запакований. ввічливий продавець. рекомендую.
- Татьяна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Получила сегодня,свои саженцы клубники в стаканчиках. Малышки,добрались хорошо. Спасибо большое,за качественную упаковку и за растюшек. Буду растить.
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця