Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Європейські саджанці"
- Іван Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Я не знаю пока на счёт соответствия сортов, но упаковка на высоком уровне. Каждый кустик клубники в отдельном стаканчике, все подписаны, корни саженца дерева в болтушке, в пакете и в полиэтилене. Всё дошло в целости и в отличном виде.
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- ольга М.
- Юрій Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий вечір. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Едуард В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за гарне обслуговування.За 2 дні всі сажанці вже були в мене дома,хотя заказ був не малий.Сажанці з гарним корінням,добре упаковані.....Я вже роки купляю в інтернет магазинах :то сорта попутають,то погана упаковка ,засохші сажанці.........Це кращий магазин .Я ні коли не писав відгуки ,але думаю напишу щоб і інші знали ,і своїм друзям рекомендую.Я задоволений за замовлення надалі буду купляти лише у Вас.
- Коментар продавця
Добрий вечір. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Андрій м.Угода на маркетплейсі Prom.ua
все було на вищому рівні.
- Коментар продавця
Добрий вечір. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Анна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила магнолію Чорний тюльпан. Запакована була добре, не зламалась. Бруньки живі. Висота саджанця 70 см. В описі вказано 3-річний. Сподіваюсь, приживеться та заквітне.
- Коментар продавця
Добрий вечір. Велике дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Олена С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Качество саженца боярышник Шамиль, оставляло желать лучшего. Растение практически без корня, центральный обрубан, и четыре всасывающих корешка ((( Позвонила продавцу, предложили или возврат денег, или новое растение. Выслали взамен новый саженец в тот же день, оплата почтовых расходов за счёт продавца. Спасибо за быструю реакцию и решение вопроса. Все бы такие продавцы были. Удачи и процветания в мирной стране.
- Коментар продавця
Добрий ранок. Дуже дякую за відгук. Просимо вибачення за незручність. Виправлятимемося. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- Сергій Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця
- василь я.
- Артем М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день. Дуже дякую за відгук. Завжди Вам раді.
- Коментар продавця